מי אנחנו ומה אנחנו מציעים*:

SN-Renovation מציעה לכם לבחור באחד מצוותי השיפוצים שלנו, מצפון לדרום - וליהנות מפרוייקט שיפוצים מקצועי, נעים והוגן. אנחנו עובדים עם מספר שיפוצניקים מומלצים בכל אזור גיאוגרפי, כך שתהיה תחרות אמיתית לתת לכם את המוצר הטוב והנכון ביותר.

באתר שלנו ריכזנו עבורכם את כל המידע, המדריכים והטיפים שאתם צריכים בשביל לנסות לעבור את תקופת השיפוצים בקלות. גם אם אתם רק רוצים לצבוע חדר או להחליף כיור - עדיין רצוי לעשות זאת לאחר בדיקה קצרה של הבעיות האפשרויות והדברים שחשוב לשים אליהם לב.

השיפוצניקים שלנו מנוסים בעבודות מכל הסוגים. אנחנו לא עובדים עם הזולים ביותר ולא עם היקרים ביותר. אתם יכולים לקרוא המלצות על שיפוצניקים וכמובן שחשוב גם לנסות לדבר עם ממליצים מהעבר. חשוב לזכור, באתר יש מספר מאמרים בנושא,
מחיר זול לא מבטיח שקט לטווח הארוך. פרוייקטים רבים, גדולים וקטנים, נעצרים או מופסקים בגלל נושא התשלום/מחיר.

נשמח לעמוד לרשותכם קודם במידע באתר, נשמח לשוחח איתכם בטלפון בכל נושא ועניין וכמובן נשמח להעביר אליכם את השיפוצניקים המומלצים.


כתובת: החשמונאים 122, תל אביב (לצורכי דואר)
טלפון ראשי: 052-9708804
כתובת מייל:
sn.renovationn@gmail.com


מדוע כדאי להשתמש בשירות שאנו מספקים?
 
עובדים עם חברות שיפוצים ושיפוצניקים מומלצים
אנחנו חלק מחברה גדולה יותר, לוקאלי, ועוסקים כל הזמן בחיבור בין אנשים כמוכם שמחפשים בעל מקצוע אמין ומקצועי לבין אותם בעלי מקצוע.
קלות שימוש וחיסכון גדול בזמן וכסף
אנחנו עובדים עם מספר צוותים של שיפוצניקים בכל אזור. בצורה זו אתם תקבלו מספר הצעות ומספר אנשים לשוחח איתם. כך תוכלו להשוות בצורה מהירה מאוד ולקבל כמה הצעות. ולבחור את אותו צוות שאתם הכי מתחברים אליו והמחיר שלו מתאים לכם.
אם תרצו לעשות זאת לבד, זה לוקח הרבה זמן, הרבה שיחות סרק ובזבוז.
אנחנו מתאימים לכם את צוות השיפוצים המתאים
ברוב המקרים אנחנו עושים איתכם שיחה מקדימה, מבינים בקווים כלליים מה אתם בדיוק צריכים ובצורה זו יודעים להפנות אליכם את השיפוצניקים המתאימים. אם אתם צריכים פרוייקט גדול של שיפוץ בית פרטי, לא נפנה אליכם צבעי שעושה עבודות קטנות. גם מבחינת האזור נבין איפה בדיוק הפרוייקט ובצורה זו נתאים צוות שמגיע לאזור ומנוסה בפרוייקטים באזור זה.
ידע הוא כח - תשתמשו בו
מעבר לחיבור לאנשי מקצוע טובים, אנחנו מנסים כל הזמן להוסיף עוד ועוד תכנים וידע שיעזרו לכם לעבור את הפרוייקט בצורה חכמה, נעימה ושהתוצאה תהיה לא פחות ממעולה. לצורך כך, כדאי שתקראו חומרים, מדריכים, מחירונים ותלמדו גם לשאול את השיפוצניקים את השאלות הנכונות. אנחנו מנסים לקדם זאת בעזרת תכנים איכותיים.חשוב לשים לב:

* אתר SN-Renovation אינו אחראי ואינו צד להתקשרות שלכם עם בעלי המקצוע. השימוש במילה "מומלצים" או התכנים באתר אינם מחליפים בשום צורה את הבדיקות שאתם צריכים לבצע כשאתם מעוניינים לבחור אחד מצוותי העבודה שאנו מפנים אליכם, כולל בדיקות רישיון, המלצות לקוחות וכל בדיקה אחרת שהייתם עושים אם הייתם פונים ישירות לבעל מקצוע. האתר והחברה המפעילה אותו לא יהיו אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף שנגרם על ידי בעל מקצוע. הסדירו בצורה מלאה בהסכם עבודה ובבדיקות קפדניות את עבודכתם עם כל בעל מקצוע וגם אם אלו שאנו מפנים אליכם.