כמו שאנחנו חוזרים ומדגישים - חשוב מאוד לפני שמתחילים עבודת שיפוצים, גם קטנה וגם גדולה - לשמוע המלצות, אולי לשוחח עם ממליצים. ריכזנו עבורכם מספר פרוייקטים והמלצות
 
הצוותים שלנו עובדים בכל רחבי הארץ, ויש לנו מספר צוותים לכל אזור - לכן יש פה המלצות על שיפוצניקים שונים


אזור תל אביב והמרכז

"חנן הוזמן אלינו לפגישה, אחד מ2-3 שיפוצניקים שפגשנו. מיד בפגישה הרגשנו שמדובר בבעל מקצוע אמין ומקצועי. החיבור הראשוני היה טוב מאוד, גם שלי וגם של אשתי. היינו צריכים להחליף צנרת בדירה, כולל שיפוץ יחסית יסודי באמבטיה וחנן היה בחירה מעולה. הוא לא היה הכי זול, אבל הרגשנו שהוא שווה כל שקל. השיפוץ הסתיים מהר, שמר על סדר וניקיון, העבודה נראית מעולה וגם עובדת מעולה. מומלץ בחום."
מאיר - תל אביב


"אנחנו היינו צריכים שיפוצניק לשיפוץ כללי במטבח. מדובר על דירה ישנה שעברה רענון לפני כמה שנים ולא הוחלף המטבח ועכשיו היה צריך להחליף את המטבח. רכשנו מטבח מנגר, אבל כל העבודה מסביב - החלפת צנרת, ריצוף, קרמיקה, שיש ועוד - עשה חנן מאיפרטור. הוא מקצוען אמיתי שזכאי לכינוי שיפוצניק מומלץ. ממליצים בחום לעבוד איתו"
סיגל נס ציונה


"רן בחור כל כך נחמד, לפעמים אתה מופתע שהוא שיפוצניק. אמין, מקצועי, עומד בזמנים הם רק חלק מהדברים שאפשר לומר על רן. חוץ מזה שברור שהוא בן אדם הוגן, אפשר לדבר איתו על כל דבר וזה די חשוב כשעוברים שיפוצים וזוכים לעבוד הרבה ביחד. לפעמים עם כל הסיפורים על שיפוצניקים נוראים, שעוזבים פרוייקטים באמצע או משאירים עבודה גרועה - למה אתם לא מזמינים את רן?"
יוסי - פתח תקווה

אזור השרון

"מסעוד הוא איש מקצוע מעולה. אם אתם צריכים שיפוצניק טוב במחירים הוגנים - בחרו במסעוד. אנחנו עשינו איתו גם שיפוץ יסודי יותר שכלל: ריצופים, סניטריה (ללא חשמל). וגם צביעת דירה עם תיקונים. אנחנו ממליצים."
נטע - נתניה


אזור חיפה והצפון


"אני רוצה להמליץ בחום על אבי רייך. שיפוצניק שהגיע אלינו לביצוע של צביעה כולל תיקונים של דירה יחסית ישנה בחיפה. עשה עבודה מהירה ומעולה, היה נחמד ונגיש לאורך כל הדרך. סיים את העבודה כולה בפחות מ4 ימים - העלות היתה  סבירה, בהחלט הייתי ממליצה לאחרים לקחת את אבי לשיפוץ וכמובן בשיפוץ הבא אני יודעת למי להתקשר"
שרון - חיפה

אזור באר שבע והדרום

"אני ממליצה בחום על איציק. עבדנו איתו ב2 פרוייקטים שונים, גם שיפוץ מאסיבי שעשינו בדירה בה אנחנו גרים, וגם שיפוץ בדירה ישנה שאנחנו משכירים באזור האוניברסיטה בבאר שבע. בשני הפרוייקטים איציק היה מקצועי ואמין לאורך כל הדרך. מומלץ"
תמי - באר שבע