בכל עבודת שיפוצים, בכל מקום בארץ - נעמוד לרשותכם!

ניסינו לרכז לכם באתר את כל המידע שאתם צריכים בשביל ללמוד קצת יותר על תחום השיפוצים, החל משיפוץ דירה או בית מלאים וכלה בשיפוץ אמבטיה או מקלחת. בסופו של יום אתם צריכים לדבר עם שיפוצניק אדיב ונחמד, שאתם יודעים שהוא בעל ניסיון רב בפרוייקטים בדיוק מהסוג שאתם מחפשים. הוא צריך לדבר איתכם, לשאול את כל השאלות וברוב המקרים - להיפגש אתכם במקום לראות את העבודה בעיניים. לאחר כל זה הוא יוכל לתת לכם בצורה טובה ומקצועית הצעת מחיר מפורטת ומקצועית שתאפשר לכם להבין את העלויות ואת המשמעותיות. הצעה אחת לא מספיקה ולכן אנחנו עובדים עם מספר צוותי שיפוצים במקביל שישוחחו אתכם - כל צוות עצמאי ויציע לכם הצעה נפרדת.

לאחר מילוי הפרטים בטופס למטה או התקשרות שלכם לטלפון שנמצא כאן - נשוחח אתכם על העבודה שלכם ותעברו בדיוק את התהליך שפירטנו בפסקה הקודמת. אם תרצו לראות עבודות שלנו - זה אפשרי. אם תרצו לשוחח עם ממליץ רלוונטי זה אפשרי - הכל אפשרי.

  • שיפוץ זו עבודה למקצוענים
  • אנחנו יודעים שזה לא זול (תלוי בעבודה...) ולוקח זמן - אז אנחנו נעשה את המכסימום שתקבלו חוויה חיובית וכמובן תצאו עם שיפוץ מוצלח.
  • אנחנו לא מחפשים להיות הכי זולים. אנחנו לא מחפשים מציאות ועובדים עם שיפוצניקים חובבנים - וגם לכם מומלץ לא ללכת בדרך הזו.
  • כמות העבודות שקיבלנו לאחר נזק שעשו החובבנים - היא גדולה, עוגמת הנפש אדירה ובעלויות זה יוצא כפול.

התקשרו: 052-9708804
או השאירו פרטים בטופס למטה