יש הסבורים שמטבח הוא המקום הכי חשוב בבית, אחרים רואים בחדר שלהם את המקום הכי חשוב בבית, אבל כולם יסכימו שבשביל ליהנות באמת צריך אמבטיה נוחה ונעימה. תנו לנו לעזור לכם לשפץ את האמבטיה כמו שאתם אוהבים
 
באופן מפתיע או שלא , כפי שנראה בהמשך, שיפוץ אמבטיה נחשב לאחד השיפוצים הפופולאריים ביותר. בכל שיפוץ כללי נהוג לשנות גם את האמבטיה ולא אחת בוחרים בעלי דירות לשפץ באופן ייחודי רק את האמבטיה. בעוד שבשאר הבית הם אינם נוגעים. אגב בישראל נהוג לבצע שיפוץ בחדר אמבטיה כל 15 שנה בממוצע.

כפי שנראה במאמר זה, שיפוץ אמבטיה מכיל מספר רבדים, אך בטרם נציג אותם , נסביר בקצרה מדוע אנחנו בוחרים לשפץ חדר אמבטיה. הסיבה העיקרית היא בלאי של המאבטיה ושל הקרמיקה מסביב. בדרך כלל לאחר שבע שנים, אמבטיה כבר נחשבת לבלאי, זאת בעקבות שימוש יומיומי בה, מה שמותיר כתמים ולכלוך שאינו יורד מ"קירות" האמבטיה.

הסיבה השנייה היא, תקלה חמורה בצנרת או במערכת הביוב שגורמת לנזק לכל החדר. הסיבה השלישית והאחרונה, כמו כל חדר, גם האמבטיה שלנו זקוקה לשיפוץ מדי פעם.


למומחה בתחום שיפוץ אמבטיה התקשרו עכשיו: 052-9708804

 
סוגי שיפוצים בחדר אמבטיה

כאשר אנחנו הולכים על שיפוץ דירה, קל להציג את מאפייני השיפוץ במונחים של הריסה, הקמה ושינוי גודל החדרים. אך כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ חדר אמבטיה זה מעט יותר מורכב. אל דאגה אנחנו נסביר לכם כיצד זה עובד ואתם תמיד מוזמנים להשאיר פרטים ולקבל גם עזרה מקצועית מקבלני שיפוצים שמומחים בתחום.

החלפת אמבטיה –כפי שציינו בתחילה אמבטיה לאחר שבע שנים נחשבת לבלאי, ובדרך כלל אחרי עשר שנים מומלץ ולא רק מוטב להחליפה. החלפת אמבטיה דורשת כמובן פירוק אמבטיה ישנה, התקנת כלים סניטריים חדשים, שינוי קרמיקה, על הדרך אפשר ללכת גם על החלפת הצנרת. המחיר של כל זה נע  בין 10,000 שקל לחדר אמבטיה זול לבין 30,000 שקל לחדרי אמבטיה יוקרתיים, המחיר נקבע על פי האביזרים הנרכשים, אמבטיה, ארונות, כלים סניטרים ועוד, וכן על פי גודל החדר.

ציפוי או צביעת אמבטיה – מי שלא רוצה לעשות שיפוץ כולל ומסתפק בשינוי פני האבמטיה יכול לרכוש ערכת צביעת אמבטיה בכמה מאות שקלים ולהתחיל לצבוע אותה. מוטב אגב להביא גם צבעי שיעשה זאת בשבילנו, מומחה בצביעת אמבטיות, במקרה כזה הסכום יכול להגיע לאלף שקל ואף יותר. חשוב להדגיש לא רק אמבטיה יכולה לעבור צביעה או ציפוי, אמבטיות שיש להן שריטות עמוקות, לא ישרדו צבע חדש. תהליך הצביעה אומנם קצר אך לאחריו יש להמתין יום שלם עד שניתן לחזור להשתמש באבמטיה

הרכבת אריחי קרמיקה – אפשר לשפץ את כל חדר האמבטיה גם בלי לגעת באמבטיה עצמה. כל מה שאתם צריכים לרכוש אריחי קרמיקה לאמבטיה , להזמין בעל מקצוע שיפרק את האריחים הישנים ולהרכיב את החדשים במקומם. שיפוץ כזה נע סביב 4,000 שקל. אריחי קרמיקה אגב ניתן לרכוש ישירות מחברות קרמיקה ושיש או ברשתות עשה זאת בעצמך כמו הום סנטר.

הרכבת ג'קוזי – מי לא רוצה להתקין ג'קוזי בחדר אמבטיה וליהנות מג'קוזי פרטי ? כאן אנחנו מדברים פירוק האמבטיה הקיימת (אלא אם יש לכם מקום להרכיב לצד האמבטיה גם ג'קוזי) והתקנת ג'וקזי במקומו. בקצרה נספר שיש שלוש תצורות עיקריות של ג'קוזי, אקריל סניטרי עמיד מפני שריטות , ADS– ג'קוזי שנחשב זול ולא עמיד במיוחד וADS משולב באקריל שמונע שריטות.

מלבד חומר הג'קוזי יש לשים לב לכמות סילוני המים (מארבע עד עשרים וארבע) , העוצמה של משאבות המים, וסוג המנוע שלו שבדרך כלל מגיע ל-2 כ"ס. עלות ג'וקזי נעה בין 10,000 ל-30,000 אלף שקל. לעיתים קרובות ההתקנה היא חלק מהמחיר הכולל. מלבד עבודות אלו, אנו מדברים גם עבודות כגון צביעת הקירות, שיקום הצנרת, החלפת האסלה, החלפת הכיור, שינוי ברזים ועוד.

מי עושה את עבודות שיפוץ אמבטיה

את עבודות השיפוץ עושים קבלני שיפוצים ביחד עם הצוות שלהם, כאשר את כל עבודת השיפוץ של הצנרת עושה אינסטלטור מוסמך. התקנת אמבטיה וג'קוזי מתבצעות בדרך כלל על ידי האינסטלטורים. חשוב לזכור שעל עבודות שיפוץ אמבטיה בדומה לעבודות שיפוץ אחרות בבית, יש לקבל אחריות מטעם הקבלן לפחות לשלוש שנים, וכן יש לוודא שהקבלן מחזיק בביטוח צד ג' , במקרה ויגרם נזק לבניין כולו או לדירת השכנים מלמטה, הוא ואתם תהיו מבוטחים.

לסיום, כיצד לבחור אמבטיה ואריחי קרמיקה לשיפוץ

  • על פי גודל החדר מן הסתם
  • שילוב של צבעים שישתלבו ביניהם
  • צבעים לבנים שיאירו את החדרים
  • אמבטיה נווחה ובטוחה (רצוי במיוחד אם יש ילדים או מבוגרים בבית)
  • הדמייה במחשב תמיד יכולה לשרת אתכם
 
למומחה בתחום שיפוץ אמבטיה התקשרו עכשיו: 052-9708804

רוצים לעשות שיפוץ אמבטיה? תשאירו פרטים ואנחנו נדאג שיחזרו אליכם בהקדם. בינתיים אתם מוזמנים לקרוא כאן עוד אודות שיפוץ דירה בכלל ושיפוץ אמבטיה בפרט