כל פרוייקט שיפוצים, במרכז או בכל אזור אחר בארץ מתחיל מרצון שלכם לשינוי, לשדרוג. לפעמים זה המטבח, לפעמים חדר השינה והאמבטיה הצמודה לו ולפעמים זה שידרוג כולל שלאחריו לא יהיה ניתן לזהות את הבית המקורי. כמובן שלפעמים התפוצץ צינור ואין ברירה.

בכל אחד מהמקרים הללו, הדרך מהרעיון לשיפוץ עצמו - תמיד דומה מצד אחד ותמיד מסוכנת מצד שני. הסכנות העיקריות בתהליך שיפוצים הם: חריגה מהתקציב בצורה משמעותית דבר שגורר המון לחצים ובעיות, שיפוצניקים חובבנים או גרוע מכך רמאים שמשאירים אתכם בבעיה גדולה במהלך השיפוץ או לאחריו. ישנן סכנות נוספות והמטרה היא כמובן לצמצם את אותן סכנות.

שיפוצניקים מומלצים במרכז

אנחנו מציעים לכם באזור המרכז מספר צוותים של שיפוצניקים מקצועיים. מנוסים בכל סוגי העבודות מהקטנות ביותר לגדולות ביותר. הצוותים שלנו מגיעים לרוב אזורי המרכז מראשון/בת ים/חולון עד לפתח תקווה ובקעת אונו. כמובן דרך תל אביב רבתי.
לכל פרוייקט שאתם חושבים עליו - אנחנו צריכים להיות הטלפון הראשון. התקשרו אלינו עוד היום: 052-9708804

פרוייקטים אחרונים שעשינו במרכז:

שיפוץ במערב ראשון לציון
בניין יחסית מהותיקים בשכונה, עשינו לו שיפוץ מאסיבי שכלל צביעה יסודית, החלפה מלאה של חדר אמבטיה אחד (כולל מקלחון, סניטריה ועוד). עבודות חשמל רבות ועבודות גבס רבות (נישות, ספריות, ארונות ועוד).


שיפוץ בשכונת אם המושבות בפתח תקווה - משפחת חלימי
שיפוץ של פנטאהוז על קומה שלמה - שיפוץ שכלל בעיקר עבודות חשמל מורכבות, שבירת קירות לפתיחת חללים גדולים יותר בחדרי השינה. הוספה של גופי חשמל רבים ועבודת גבס גדולה סלון כנישה לטלויזיה ומזנון מגבס. משך הביצוע: חודש ימים.

ועוד פרוייקטים רבים שנעשים בכל חודש בערי המרכז.


עצות שימושיות לבחירת חברת שיפוצים מתאימה:

1.      בחרו קבלנים בעלי כישורים מתאימים וניסיון בעבודת השיפוץ הספציפית אותה אתם מבקשים.
2.      עבודות בנייה מורכבות דורשות מעורבות של ארכיטקט ותכנית עבודה מתאימה.
3.      היזהרו מחובבנים שמבקשים תשלום במזומן כבר בתחילת העבודה, ישנו סיכוי גדול שלא תראו לעולם את סיום העבודה.

לצד המחמאות תורמים השיפוצים גם להעלאת שווי הנכס, בית משופץ ניתן יהיה למכור במחירים גבוהים מהמחירים הממוצעים בשוק. קבלני שיפוצים ממליצים על ביצוע עבודות שיפוץ פשוטות לחידוש חדר האמבטיה, המטבח והריצוף להעלאת שווי הנכס לפני המכירה, עלות העבודה מתגמדת בהשוואה לעלייה בשווי הנכס. שיפוצים בתל אביב ישדרגו פלאים את מצב הנכס, דמי השכירות יעלו והמכירה תהיה פשוטה ומהירה יותר.


באזור המרכז ישנם קבלני שיפוצים / שיפוצניקים רבים. תהליך הבחירה שלהם מורכב אולי יותר בגלל כמות האפשרויות. אבל אתם לא צריכים למהר, לא צריכים לקבל החלטות שגויות בעקבות כך. נשמח מאוד לעמוד לרשותכם בכל עבודת שיפוצים במרכז - התקשרו אלינו עוד היום