עבודת שיפוץ טובה היא כזו שמתאימה את הנכס למקום בו הוא נמצא, משתמשת בכלים עכשוויים בשביל שהשיפוץ יהיה רלוונטי, ומשפרת את היכולות והאיכויות של הנכס. כך ניתן ליהנות מהעבודה בצורה נכונה.

כשאנחנו ניגשים לעבודת שיפוץ, לא משנה אם מדובר בשיפוץ של מבנה פרטי או מבנה עסקי, אנחנו דואגים להציג ללקוחות שלנו תוכנית עבודה שמתאימה למבנה על פי פרמטרים מסוימים. החל מהמקום בו הוא נמצא, דרך השימוש שנעשה במבנה, התנאים שלו וכן הצרכים של הלקוח. רק כאשר אנחנו מחברים את כל הנקודות הנ"ל, הלקוח יכול לקבל תמונה מלאה כיצד ייראו תוצאות השיפוץ בסיומו.

שיפוצניקים מומלצים בצפון

אם ניקח למשל שיפוץ שאנחנו עורכים במושב או קיבוץ, כמו למשל שיפוץ בית שעשינו בבית אלפא לאחרונה, אז מן הסתם, בהצעת המחיר לא הצענו ללקוח שלנו שום דבר שמזכיר את ההצעה שהעברנו באותו יום ללקוח בחיפה, אשר רצה לשפץ את הדירה הישנה של אימא שלו בעיר התחתית. לא רק בגלל שמדובר על נכסים בשטח שונה, אלא בגלל שמדובר בנכסים שנמצאים בסביבה אחרת, מיועדים לשימוש שונה (הנכס בבית אלפא מיועד למשפחה בעוד הנכס בחיפה מיועד להשכרה עבור זוג צעיר או שוכר יחיד), מן הסתם גם התקציבים שלהם היו שונים.

מה שכן, בשני המקרים דאגנו להציע ללקוחות שלנו אלמנטים עכשוויים, לא הצענו להם רעיונות ישנים ולא הצענו להם רעיונות שיפגעו בערך הנכס. למשל, הצענו להם לפתוח יותר את החללים, לעשות יותר שימוש בקירות גבס, תאורת ספוטים, לוודא שהדלתות מעוצבות שמתאימה לעיצוב הכולל של המבנה. רק כך התוצאה תיראה יפה, אך גם תאפשר להם בעתיד למכור או להשכיר את הנכס במחיר גבוה יותר.

יש חשיבות בכך שהשיפוץ יתאים את עצמו, מבחינה פנימית וחיצונית, לחזות הכללית של המקום בו הנכס נמצא. אם זה לא יקרה, זה יפגע בכל הסביבה וכן יהיה קשה לנכס להשתלב מבחינה עיצובית במקום. עדיף לשמור תמיד על איזון ועל בסיס דומה. זאת בלי לפגוע במקוריות ובייחודיות של הנכס, דרך אלמנטים שונים בתוכו.

פרויקטים אחרונים שעשינו באזור הצפון:

שיפוצניקים שלנו פועלים בעיקר באזור הצפון, החל מאזור זיכרון יעקב צפונה, כאשר לכיוון מזרח אנחנו מגיעים עד בית שאן-טבריה.

דירת מגורים בטבריה – משפחת ציון 
אהבנו את הפרויקט הזה, מאחר והוא שילב אלמנטים מסורתיים לצד אלמנטים חדשים, ויטראז'ים מיוחדים וקירות אבן ייחודים בתוך המבנה לצד דלתות זכוכית מרשימות ומטבח חדיש. משפחת ציון הגיעה אלינו עם בקשות ספציפיות לשיפוץ הנכס, ואנחנו עזרנו להם למלא אותן באופן מלא.

משרד עורכי דין בעכו – כהן ושות'
זו היתה עבודה שאנחנו מאוד גאים בה בזכות העובדה שידענו לשמור על הייחוד של המבנה, מבנה ישן שכמוהו כבר לא בונים היום, עם קירות עבים ותקרה גבוהה ומצד שני פנים המבנה שופץ ונראה חדש לגמרי. לקחנו משרד שהיה מאוד קשה לעובדים לעבוד בו בצורה נוחה, ודאגנו, ביחד עם אנשי מקצוע נוספים, להפוך אותו לאטרקטיבי ונוח יותר לעבודה.

אם אתם מעוניינים בקבלני שיפוצים באזור הצפון, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 052-9708804