הקירות מתקלפים, הצנרת סתומה וכבר כמה שנים שאתם חולמים להחליף את הרצפה, זוהי בדיוק השעה להתחיל לתכנן את תכנית שיפוץ הבית. קבלנים מקצועיים יוכלו לחדש ולשפץ בעבורכם את הבית כולו במחירים אטרקטיביים וכמה ימים של עבודה.

שעות ארוכות בכל יום אנו מבלים בבית, שיפוצים וטיפוח סביבת המגורים משפרים את איכות החיים ומצב הרוח של בני הבית. אל בית מטופח ומשופץ כייף לחזור בכל יום וכייף עוד יותר להזמין אורחים וליהנות מהמחמאות.

שיפוצניקים מומלצים בתל אביב

יש לנו צוותים שעובדים בתל אביב כבר שנים. מכירים וביצעו עבודה כמעט בכל שכונה בעיר, מהצפון הישן והשכונות מעבר לירקון, דרך מרכז העיר ועד לדרום העיר. ביצענו שיפוצים מכל הסוגים ובכל הרמות: מצביעת דירות, שיפוץ אמבטיה קומפלט וכלה בשיפוצים מלאים של דירות ובתים פרטיים, תמ"א 38 ועוד. יש לנו צוותים שמתאימים לעבודות קטנות של תיקונים (הנדימן סטייל) ויש לנו צוותים לעבודת שיפוצים גדולה.
אנחנו יודעים לתמחר כל עבודה בהתאים לסוג העבודה, גודל העבודה, דחיפות העבודה ועוד.

פרוייקטים אחרונים שעשינו בתל אביב:

שיפוץ במרכז העיר תל אביב - רח' בוגרשוב
בניין שעבר שיפוץ כללי והוספה של 2 קומות (תמא 38). אחד מבעלי הדירות שכר אותנו לשיפוץ כולל בדירה (הרעיון של שיפוץ בזמן פרוייקט תמא 38 הוא נכון היא מבחינת הזמן יש פה עבודות במקביל וזה חוסך כאב ראש ולכלוך רב). הדירה קודם כל הופשטה לחלוטין (נשארו הקירות וגם הם נשברו חלקם), נוספו כמה חיזוקים בבנייה ומשם החלה הבנייה מחדש של הדירה - כולל אינסטלציה, חשמל (הרבה גופים שקועים), סניטריה, מטבח, חלונות, דלתות ועוד ועוד.

שיפוץ בשכונת רמת אביב ג' בצפון תל אביב - משפחת בן אהרון
שיפוץ של פנטאהוז גדול. שיפוץ שכלל בעיקר עבודות חשמל מורכבות, שבירת קירות לפתיחת חללים גדולים יותר בחדרי השינה. הוספה של חדר שירותים ומקלחת בסוויטה של אחד הילדים ועוד שידרוגים קטנים. משך הביצוע: שבועיים בלבד!

צביעת דירה בפלורנטין בדרום תל אביב
צביעת דירה יסודי כולל הסרה של שכבות רבות של צבע קיים, תיקונים ומילואים וצביעה ב3 שכבות ברמה גבוהה ביותר

החלפת מטבח וסניטריה שבו - משפחת ביטון בשכונת נחלת יצחק
מטבח כולו הוחלף (עבודה בשיתוף חברת מטבחים), סניטריה ואינסטלציה שודרגה והוחלפה. הכל בזמן שהדיירים נמצאים בדירה. מהר וברמת ניקיון גבוהה ביותר.

ועוד פרוייקטים רבים שנעשים בכל חודש ברחבי העיר והסביבה.


עצות שימושיות לבחירת חברת שיפוצים מתאימה:

1.      בחרו קבלנים בעלי כישורים מתאימים וניסיון בעבודת השיפוץ הספציפית אותה אתם מבקשים.
2.      עבודות בנייה מורכבות דורשות מעורבות של ארכיטקט ותכנית עבודה מתאימה.
3.      היזהרו מחובבנים שמבקשים תשלום במזומן כבר בתחילת העבודה, ישנו סיכוי גדול שלא תראו לעולם את סיום העבודה.

לצד המחמאות תורמים השיפוצים גם להעלאת שווי הנכס, בית משופץ ניתן יהיה למכור במחירים גבוהים מהמחירים הממוצעים בשוק. קבלני שיפוצים ממליצים על ביצוע עבודות שיפוץ פשוטות לחידוש חדר האמבטיה, המטבח והריצוף להעלאת שווי הנכס לפני המכירה, עלות העבודה מתגמדת בהשוואה לעלייה בשווי הנכס. שיפוצים בתל אביב ישדרגו פלאים את מצב הנכס, דמי השכירות יעלו והמכירה תהיה פשוטה ומהירה יותר.


בחירת הקבלן היא ההחלטה החשובה ביותר בתהליך, רמת המיקצועיות והשירות של הקבלן באים לידי ביטוי בתוצאות ולכל אורך הדרך. השאירו פרטים באתר ונשמח להעביר אליכם הצעות של קבלני השיפוצים המובילים, על איכות ומקצועיות אנחנו לא מתפשרים.